T.C M.E.B Bartın Elif Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

EV HUZURU VE OTEL KONFORU BİRARADA
Güvenlik, Huzur, Konfor, Üniversitelere Yakınlık…Ne Ararsanız Bartın Ellif Kız Öğrenci Yurdu’nda...
Özellikle kız öğrencilerimizin, binamızı ve konumumuzu görmeleri ve bizi ona göre değerlendirmeleri için siz değerli öğrenci ve velilerimizi  ağırlamaktan mutluluk duyarız.
 
Bartın Ellif Kız Öğrenci Yurdu’nun merkezi konumu, ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına olan yakınlığı sayesinde öğrencilerimiz üniversitelere ve diğer yaşam alanlarına rahatlıkla ulaşabilmenin rahatlığını yaşayacaklar.
 
Valiz odası, revir, yemekhane, çamaşır ve kurutma odası, fitness salonu ve öğrencilerin birçok ihtiyacını karşılayabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kafeterya bulunuyor.
Öğrencilerine sağlıklı, güvenli ve tertemiz bir ortamda barınma, beslenme, ders çalışma ortamı sunan Elif Kız Öğrenci Yurdu’nun konforlu modern odaları ve etüd salonlarında 24 saat kesintisiz internet ve merkezi ısıtma sistemi yer alıyor.
 
Bartın Ellif Kız Öğrenci Yurdu'da 24 saat görevli bayan personel devamlı bulunur ve öğrenci giriş çıkışları,onların sorun ve istekleri konusunda öğrencilerimize yardımcı olur.Akademi Rezidans(cemaat) hiçbir siyasi kurum yada kuruluşla bağlantılı değildir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

whatsapp